Asus Lockerstor AS6704T V2 | Intel Celeron | N5105 | 4 GB | DDR4
- TootjadAsus
- Mudel: 90IX01N4-BW3S00
- Saadavus: 1
-
703€
Asus Lockerstor AS6704T V2 | Intel Celeron | N5105 | 4 GB | DDR4
| All | |
| Draivilahtrid | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 3.46 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Net weight | 2.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 119 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | Lockerstor AS6704T V2 |
| Protsessori mudel | N5105 |
| Protsessori perekond | Intel Celeron |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

